Aktualności

Wielkanoc w Centrum Kamienia

2019-04-15


Dużymi krokami zbliżają się świeta wielkanocne. Kurka wielkanocna zawitała do naszego centrum kamienia i zniosła mnóstwo kamiennych jaj. Zapraszamy do odwiedzin i zapoznania się z ofertą naszej firmy :)

Wiosna w pełni

2019-04-04


Wiosna w pełni u nas również, nasza ekspozycja nabiera barw i z dnia na dzień staje się coraz piękniejsza. Na naszym placu pojawiła się nowość jeśli chodzi o kamienie dekoracyjne do ogordu, a mianowicie kamienne fonntanny. Idealnie nadają się do oczek wodnych, a dzięki wywierconemu otworowi można przekształcić je w przydomowe fontanny. Zapraszamy do zapoznania się z nowym produktem w siedzibie naszej firmy. 

Żegnaj zimo, witaj wiosno

2019-03-21


Wraz z nadejściem wiosny tej kalendarzowej nasze centrum nabiera barw. Ostatnie śniegi już stopniały odkrywając nam wspaniałe monolity w przepięknych kształtach i kolorach. Nasza firma już zbudziła się z zimowego snu i przygotowała szeroką ofertę produktów dla naszych klientów. Nasz ogród jest już gotowy do odwiedzin ,a czy Państwa ogrody są już gotowe na wizyty ciepłych i słonecznych dni?

Ostatni Zryw Lata

2018-08-21


Na naszym placu można obecnie zaobserwować zjawisko, które można określić mianem ostatniego zrywu lata, bądź zmierzchem lata - jak kto woli ;) Ta szczególna pora roku powoli zmierza ku nieuchronnemu końcowi. Jednak nasza oferta ciągle trwa w najlepsze. Jeśli jeszcze zastanawiają się Państwo nad zakupami obfitymi w produkty służące upiększeniu waszych ogrodowych świątyń, to teraz jest ku temu najlepsza pora. Zapraszamy do odwiedzin i zapoznania się z ofertą naszej firmy :)

Centrum Kamienia z Lotu Ptaka

2018-08-01


Z wysoka na wszystko można spojrzeć w nieco innym świetle. Nie inaczej ma się sprawa z naszym Centrum, które dzięki ujęciom z drona zyskuje znacznie szerszą perspektywę :)

Nie Tylko Kamień

2018-06-22


Nasza oferta to nie tylko kamienie, ale również wszelkie środki służące ich utrzymywaniu i konserwacji.  Są to między innymi przeróżne typy eko-bordów wraz z przynależnymi im gwoździami, włóknina, donice gabionowe i środki konserwujące do kamienia naturalnego. Zapraszamy do odwiedzin i zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy :)

Cząstka Innego Świata

2018-06-11


Sezon letni w Centrum Kamienia rozkwitnął na dobre. A wraz z nim rozkwita wszystko inne. Matka Natura żyje w zgodzie z naszymi kamieniami, dając im swoje błogosławieństwo. Otoczenie monolitów jest licznie pokryte przeróżnymi gatunkami roślin, a wszystko to tworzy zjawiskowy i harmonijny pejzaż, którego nie powstydziłyby się nawet japońskie ogrody. Kamienie przybywają do nas z równie odległych zakątków świata. Niekiedy pokonują dość długą podróż na pokładach statków i samolotów skryte w ciemności. Jednak gdy ponownie ujrzą światło dzienne, znów będą zachwycać swym pięknem, a co więcej przeniosą tą nienamacalną cząstkę innego, odległego świata, prosto na nasz plac, a w następstwie do Państwa ogrodów. Zapraszamy do odwiedzin i zapoznania się z naszą najnowszą ofertą :)

Centrum Kamienia W Obiektywie

2018-05-10


Naszą firmę odwiedziła dziś telewizja Proart. Kamienie te wielkie jak i drobne zostały uwiecznione przez obiektyw, a opowiedziała o nich Pani Agnieszka, która może rozprawiać o tych naturalnych surowcach całymi godzinami. Więcej z relacji znajdziecie Państwo w naszej galerii, i oczywiście na antenie telewizji Proart :)

Nowy Sezon - Nowe Towary

2018-04-27


Sezon rozpoczął się na dobre, a wraz z nim w nasze kamienne progi wstąpił szereg nowości. Przybyły z bardzo odległych zakątków świata i zachwycają swoimi kolorami oraz kształtami, stając się swoistą ozdobą naszego placu - do czasu aż odnajdą szczęśliwych nabywców. Nasi goście na każdym kroku są zaskakiwani czymś nowym, a zachwytom nie ma końca. Zapraszamy wszystkich do odwiedzin i zapoznania się z naszą najnowszą ofertą :)

Majówka 2018 - Godziny Otwarcia

2018-04-16


30 kwietnia - poniedziałek 8:00-16:00
02 maja - środa 8:00-16:00
04 maja - piątek 8:00-16:00
05 maja - sobota 8:00-13:00

1 i 3 maja zamknięte!

Otwarcie sezonu

2018-04-10


Sezon otwarty. Jesteśmy gotowi!  
W okresie zimowym zakupiliśmy wiele surowców i nasze stany magazynowe są potężne.

W styczniu odbyły się dwa wyjazdy zagraniczne w celu wyszukania i wybrania nowych, ciekawych towarów. Z otwarciem sezonu, który przewidujemy na początek kwietnia, oferta handlowa zostanie po raz kolejny poszerzona o nowe produkty importowane z wielu krajów świata. Wśród nowości znajdą się: różnego rodzaju kamień dekoracyjny o fantazyjnych kształtach i kolorach, monolity i fontanny.
W ofercie sprzedaży pojawią się też kamienie do gabionów. Sprzedawać też będziemy płyty bazaltowe i ceramiczne, donice metalowe czy betonowe drewno.

Zabiegając o nowych klientów w tym sezonie uruchamiamy też nową stronę internetową, chcąc zaprezentować najnowsze trendy, niektóre realizacje, ale przede wszystkim po to, żeby z łatwością i przyjemnością wprowadzić Państwa do Centrum Kamienia w Czekanowie. Zapraszamy!
Historia firmy
2005
POWSTANIE AG-TOM CENTRUM KAMIENIA

Firma AG-TOM CENTRUM KAMIENIA działa w Czekanowie od 2005 roku i zajmuje się głównie sprzedażą najwyższej jakości kamienia naturalnego. Początkowo była to kostka granitowa, nieliczne grysy i otoczaki ogrodowe oraz kruszywa, takie jak: mieszanka granitowa, kliniec, tłuczeń, żwir, piasek. 
2007
INTENSYWNY ROZWÓJ FIRMY

Dzięki dużym inwestycjom, tzn. powiększaniu powierzchni, zakupowi maszyn ciężkich i samochodów transportowych nastąpił intensywny rozwój firmy. W ofercie sprzedaży zaczęło pojawiać się dużo nowych, ciekawych kamieni ozdobnych, o różnej kolorystyce, rozmiarze, formie i zastosowaniu. Surowce dekoracyjne takie jak np.: łupek szarogłazowy, gnejs, piaskowiec czy płytki kamienne znalazły zastosowanie przy zakładaniu skalniaków, oczek wodnych, stawianiu murków i ścianek.  
2009
WYROBY Z BETONU

W 2009 roku w naszej sprzedaży pojawiły się też wyroby betonowe; w tym kostka betonowa, krawężniki, palisady oraz płyty tarasowe.
2012
PIERWSZY IMPORT KAMIENIA

Od 2012 roku zaczęliśmy importować kamień z zagranicy. Początkowo była to Grecja i Bułgaria. Z czasem oferta handlowa została poszerzona o Włochy, Chiny, Turcję, Indie . Dzięki tym produktom na placu sprzedaży zrobiło się kolorowo a klienci wpadają w podziw!
2012
KAMIEŃ W DEKORACJI WNĘTRZ

Kamień znalazł też zastosowanie wewnątrz. Zainteresowaniem zaczęły cieszyć się nieformatyzowane płytki kamienne. Występują one w różnych kolorach i mogą być stosowane na ścianach, posadzkach czy schodach.
2016
KAMIENNE PANELE

Od dwóch lat w sprzedaży dostępne są również panele kamienne. Do obejrzenia na nowej ekspozycji w ponad 40 kolorach!
2017
EKO-BORD

Ogromną popularnością w ostatnim sezonie cieszyły się krawężniki plastikowe ‘Eko-bordy’, które z łatwością można profilować i tworzyć w ogrodzie ciekawe aranżacje.

Na chwilę obecną jesteśmy już doświadczoną firmą kamieniarską. A dzięki rzetelności i konkurencyjnym cenom nasze produkty znajdują szeroką gamę odbiorców w kraju a nawet za granicą.
Misja firmy
Zdajemy sobie sprawę, że kamień pozostaje niedoścignionym materiałem budowlanym i dekoracyjnym, w związku z czym dokładamy wszelkich starań aby powiększać i urozmaicać asortyment. Dzięki wielu nowościom, które obecnie posiadamy w naszej ofercie, z pewnością możemy przekształcić Państwa ogród i otoczenie w miejsce, o którym zawsze marzyliście. Nasi pracownicy udzielą Państwu fachowej porady oraz dostarczą towar we wskazane miejsce.

Zapraszamy do siedziby naszej firmy. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!
Logistyka

Usługi logistyczne i transportowe świadczymy z użyciem wyspecjalizowanego sprzętu, oraz z pomocą wykwalifikowanych pracowników. Nasze towary docierają do nas zarówno drogą lądową, jak i morską. Towar pakowany jest w worki typu Big Bag (max do 1200 kg), lub małe woreczki 20-kilowe. W zależności od potrzeb naszych klientów możliwe jest zamówienie mixów z użyciem obu typów wspomnianych worków, bądź sprzedaż towaru luzem.

Oferujemy dowóz do klienta na życzenie – za dopłatą.

Towar przewozimy z użyciem pojazdów o różnych stopniach ładowności – maksymalnie do 8 ton. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość zamówienia wywrotki o ładowności około 25 ton.